Promocje
Producenci
Zaloguj się

FLEE 3w1 Spray na PCHŁY ROZTOCZA i ALERGENY 400ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 57,00 zł 57.00
ilość szt.
Zyskujesz 570 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

FLEE 3w1 Spray jest preparatem przeznaczonym do zwalaczania pcheł, roztoczy i alergenów w środkowisku zwierząt, do stosowania w domu.

Sposób działania: FLEE 3w1 działa jako lepka pułapka na wszystkich etapach rowoju pcheł i roztoczy kurzu domowego. Dorosłe pchły są unieruchomione w ciągu 3 minut, a larwy po 10 minutach. Poczwarki mimo dalszego rozwoju tracą możliwość wyklucia się i tym samym cykl życiowy zostaje przerwany. Produkt może służyć również do pośredniej kontroli symptomów alergii na roztocze kurzu domowego u zwierząt. FLEE 3w1 działając na wszystkie stadia rozwojowe roztoczy, skleja także ich odchody, które są głównym alergenem. Uniemożliwia unoszenie się ich i przedostawanie drogą wziewną do układu oddechowego. Eliminacja alergenów w otoczeniu i skuteczna kontrola występowania pcheł mogą znacząco zredukować objawy atopowego zapalenia skóry. FLEE 3w1 jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt, nie wymaga wietrzenia mieszkania po zastosowaniu.

Zastosowanie: FLEE 3w1 może być używany we wszystkich obszarach gospodarstwa domowego. Nie ma jednakże konieczności stosowania produktu w całym domu. Wystarczy użyć go na powierzchniach, które są w bezpośrednim kontakcie ze zwierzętami i mogły zostać przez nie zakażone, w tym: legowiska zwierząt, dywany, sofy, meble i siedzenia w samochodzie. Z reguły nie ma potrzeby rozpylania FLEE na nieporowate płytki i laminowane podłogi. Regularne stosowanie produktów przeciwko pchłom dla zwierząt zapewni dłuższą ochronę.

Substancje czynne: dietikon, cyklometikon - substancje zaliczane do silikonów.

Długość działania: stosowanie preparatu Flee należy powtórzyc po okresie 8 tygodni. 

Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć. Końcówkę pojemnika należy trzymać w odległości około 40cm od miejsca, na które produkt ma być rozpylony. Nanosić przez 7-14 sekund na każdy metr kwadratowy. W przypadku stosowania produktu na duże powierzchnie należy od czasu do czasu wstrząsnąć pojemnikiem w celu równomiernego rozpylenia. Nanosić na dywany, tapicerowane meble i legowiska zwierząt. Na powierzchniach, na których produkt został rozpylony, zauważalny jest ciemniejszy odcień danej powierzchni. Jest to normalne, a różnica w odcieniach zniknie po całkowitym wyschnięciu produktu. Po zastosowaniu należy umyć ręce. W przypadku aplikacji preparatu na nieporowate powierzchnie i podłogi, mogą one pozostać mokre przez około 30 minut. 

Środki ostrożności: nie stosować na zwierzęta. Przechowywać w bezpiecznej odległości od żywności i napojów. Unikać kontaktu produktu z oczami. W razie przypadkowego kontaktu z oczami należy przemyć je dużą ilością czystej wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia oczu należy zwrócić się o pomoc lekarską. Ze względu na zawartość olistych składników, traktowane powierzchnie mogą być śliskie, aż do całkowitego wyschnięcia. 

FLEE 3w1 może być stosowany na większości rodzajów powierzchni. Jednakże w przypadku stosowania na dużych powierzchniach lub delikatnych materiałach takich jak skóra, zaleca się sprawdzenie reakcji produktu z daną powierzchnią w mało widocznym miejscu.

Ostrzeżenie - pojemnik pod ciśnieniem. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i temperatury powyżej 50°C. Nie przekuwać ani nie palić nawet po zużyciu. Nie rozpylać na płomień ani w jego pobliżu, a także na urządzenia elektryczne. Trzymać z dala od źródeł zapłonu. Podczas stosowania palenie jest zabronione. Pojemnik przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Stosować zgodznie z instrukcją obsługi. Nie rozpylać w kierunku płomienia i żarzących się materiałów.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl